10 grudnia 2017 - II NIEDZIELA ADWENTU

1.  Adwent jest czasem, kiedy podkreśla się wagę oczekiwania mającego nas przygotować na przyjście Pana. Najważniejsze jest nasze nawrócenie i czekanie z czystym sercem na Jezusa, który w każdej chwili może nadejść.

2.  Modlitwą i ofiarą wspieramy dzisiaj Kościół na Wschodzie.

3.  Od poniedziałku do piątku Roraty o godz. 1700. W sobotę o godz. 730.

4.  W poniedziałek po Roratach spotkanie Akcji Katolickiej.

5.  We wtorek, 12 grudnia – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Guadalupe.

6.  W środę, 13 grudnia – wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennicy.

7.  W czwartek, 14 grudnia, obchodzimy wspomnienie św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła.

8.  W piątek oddajemy cześć Miłosierdziu Bożemu z racji 3 piątku miesiąca.

9.  Bóg zapłać za wszystkie ofiary oraz za prace. Pragniemy podziękować za ofiary złożone Radzie Parafialnej podczas roznoszenia opłatków. Są one przeznaczone na inwestycje tak, jak składki z III niedzieli miesiąca, która będzie za tydzień. Sprzątali mieszkańcy ul. Południowej cz. II. Za tydzień prosimy mieszkańców ul. Makowej, Wypoczynkowej, Agawy i Pięknej o posprzątanie świątyni i otoczenia.