11 listopada 2018 - XXXII  NIEDZIELA ZWYKŁA

Uczestnicząc w liturgii eucharystycznej, doświadczamy obecności pośród nas Jezusa jako Sługi. Całkowite otwarcie się przed Nim, zawierzenie się Jemu we wszystkim nadaje sens naszemu życiu.

1. Msze święte w poniedziałki, środy i piątki o godz. 1700. We wtorki, czwartki i soboty o 700.
  2. Liturgiczne obchody tygodnia:
    1. W poniedziałek, 12 listopada – wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika. Po Mszy świętej spotkanie Akcji Katolickiej.
    2. We wtorek, 13 listopada – wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski. O godz. 1800 spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.
    3. W środę Nowenna i Msza święta do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
    4. W czwartek o godz. 1900 dodatkowa Msza święta z modlitwą uwielbienia.
    5. W piątek oddajemy cześć Bożemu Miłosierdziu z racji III piątku miesiąca.
    6. W sobotę, 17 listopada – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy.
  3. W przyszłą niedzielę, 18 listopada – przypada dzień imienin Ks. Bpa Romana Pindla. Pamiętajmy o modlitwie w Jego intencji. Z racji III niedzieli miesiąca specjalna składka na inwestycje.
  4. Bóg zapłać za ofiary, dary i prace. Dziękujemy mieszkańcom ul. Karpackiej za wysprzątanie kościoła. Za tydzień prosimy mieszkańców ul. Krzewów i Południowej od lasu do Karpackiej.