1 sierpnia 2021 - XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Bóg staje pośród nas zatroskany o ludzkie losy i chce nas pokrzepić swoim Słowem oraz posilić swoim Ciałem.

1. W naszej parafii po Mszy świętej o godz. 800 zmiana tajemnic Różańca Świętego.
  2. Liturgiczne obchody tygodnia:
    1. W poniedziałek, 2 sierpnia, spełniając zwykłe warunki, można uzyskać odpust Porcjunkuli.
    2. W środę, 4 sierpnia – wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, prezbitera. Nowenna i Msza święta do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
    3. W piątek, 6 sierpnia – święto Przemienienia Pańskiego. O godz. 800 w bazylice MB Bolesnej w Hałcnowie Msza św. na rozpoczęcie pieszej pielgrzymki na Jasną Górę. Od 900 wyjazd do chorych z racji I piątku miesiąca.
    4. W sobotę o godz. 700 Msza święta o Niepokalanym Sercu Najświętszej Maryi Panny.
  3. Bóg zapłać za wszystkie ofiary i prace.