24 lutego 2019 - VII NIEDZIELA ZWYKŁA

Jak chcecie, żeby ludzie wam czynili podobnie i wy im czyńcie. Każdego dnia mamy wiele okazji, żeby wypełniać to Jezusowe wezwanie. Nasza codzienna, wzajemna miłość składa się z wielu drobnych gestów, dobrych słów, a czasem jest to powstrzymanie się od gniewu. Niech Jezus, Książę Pokoju pomoże nam pielęgnować pokój i miłość w sercu.

1. W środę Nowenna i Msza święta do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  2. W piątek ranna Msza o 700. Wyjazd do chorych z racji I piątku miesiąca od godz. 900. O godz. 1700 Msza święta. Po Mszy Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 1900. Po Mszy spotkanie przed bierzmowaniem.
  3. W sobotę o godz. 700 Msza święta o Niepokalanym Sercu Najświętszej Maryi Panny.
  4. W przyszłą niedzielę po Mszy o 800 zmiana tajemnic Różańca Świętego.  Po Mszy o 1130 spotkanie przed Pierwszą Komunią. Ponieważ jest to ostatnia niedziela przed tegorocznym okresem Wielkiego Postu w naszej świątyni adoracja Najświętszego Sakramentu po pierwszej i drugiej Mszy świętej, tj. od 900 do 1000 i od 1100 do 1130
  5. Bóg zapłać za wszystkie ofiary i za każdą pracę. Sprzątała mieszkanka ul Bocznej. Za tydzień prosimy mieszkańców ul. Polnej i Krakowskiej, by zadbali o czystość świątyni i otoczenia.