21 kwietnia 2019 - UROCZYSTOŚĆ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

Chrystus zmartwychwstał! Alleluja! Z radością wyznajemy wiarę w zwycięstwo Jezusa, o którym świadczy pusty grób. Osiem pierwszych dni okresu wielkanocnego stanowi Oktawę Wielkanocną. Msze święte o 800, 1000, 1130.

1. W dniu jutrzejszym modlitwą i ofiarą wspieramy Papieski Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie oraz KUL. Msze święte o godz. 800, 1000 ,1130.
  2. Trwa nowenna do Miłosierdzia Bożego, któremu oddajemy cześć w przyszłą niedzielę. Rozpoczynamy wtedy tegoroczny Tydzień Miłosierdzia. Składka do puszki będzie dla potrzebujących w naszej parafii.
  3. We wtorek Msza święta o godz. 700.
  4. W środę Msza święta o 1800.
  5. W czwartek Msza święta o 700.
  6. W piątek Msza święta o 1800 . Nie obowiązuje post i wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  7. W sobotę dodatkowa Msza święta o godz. 900 oraz konferencja p. Mieczysława Guzewicza - konsultora Komisji Episkopatu Polski do spraw rodzin. Szczegóły na plakacie.
  8. Piękne dzięki składamy za wszystkie ofiary, w sposób szczególny za ofiary na inwestycje. Dziękujemy za wszystkie prace, za przygotowanie świątyni na Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. Kościół sprzątali mieszkańcy ul. Karpackiej. Za tydzień prosimy mieszkańców ul. Południowej od lasu do Karpackiej z ul. Krzewów.