25 października 2020 - XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

W ostatnią niedzielę października dziękujemy Panu Bogu za to, że mamy swój kościół, w którym gromadzimy się na Eucharystii i nabożeństwach. Pamiętamy w naszych modlitwach o wszystkich ofiarodawcach i budowniczych naszej świątyni.

1. O godz. 1500 Różaniec w intencji budowniczych i fundatorów naszej świątyni. Po Różańcu Msza święta.
  2. Od poniedziałku do piątku Różaniec o 1700 a następnie Msza święta.
  3. W środę, 28 października – święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Modlitwą ogarniamy Księdza Biskupa Seniora z racji przypadających imienin.
  4. W przyszłą niedzielę, 1 listopada– uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte o godz. 800, 1000, 1130. O 1500 Różaniec za zmarłych i Msza święta. Decyzją Księdza Biskupa Ordynariusza nie będzie procesji na cmentarzach. Po Mszy o 800 zmiana tajemnic Różańca Świętego.
  5. Papież Franciszek wydał dekret wydłużający na cały miesiąc listopad okres zyskania odpustu za zmarłych, który można uzyskać modląc się za zmarłych i nawiedzając cmentarze.
  6. Dziękujemy za wszystkie ofiary, dary oraz prace.