18 lutego 2018 - I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Wielki Post jest czasem zastanowienia się nad własnym życiem. Mamy szansę  pogłębienia więzi z Jezusem i odkryć skuteczne metody walki z pokusami. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych, do czynów miłosierdzia, również przez składanie jałmużny wielkopostnej do puszki w przedsionku kościoła.

1. O 1500 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym oraz Msza święta.
  2. W środę Nowenna i Msza święta do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. W czwartek, 22 lutego – przypada liturgiczne święto Katedry Św. Piotra, Apostoła.
  4. W piątek Droga Krzyżowa o 1700 a po niej Msza święta do Bożego Miłosierdzia.
  5. W przyszłą niedzielę składka do puszki na dzieła misyjne Ad Gentes.
  6. Bóg zapłać za ofiary, zwłaszcza za ofiary na inwestycje. Bóg zapłać za prace. Świątynię sprzątali mieszkańcy ul. Witosa i Krzemionki. Za tydzień prosimy mieszkańców ul. Witosa c.d., Pasażerskiej, Kiernika, Bobka i Bojki.
  7. Do 8 kwietnia trwają zapisy na Pieszą Pielgrzymkę Diecezji Bielsko – Żywieckiej do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie, która odbędzie się od 30 kwietnia do 3 maja.