18 kwietnia 2021 - III NIEDZIELA WIELKANOCNA

Dziś przypada 3 niedziela wielkanocna, która obchodzona jest jako Niedziela Biblijna. Orędzie wielkanocne jest jednoznaczne: Jezus zmartwychwstał i żyje! To zupełnie nowa jakość w ludzkich dziejach. Doświadczenie obecności Zmartwychwstałego dane kiedyś uczniom, dzisiaj może być także naszym. On staje pośród nas i pragnie nas o tym zapewnić.

1. W środę Nowenna i Msza święta do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  2. W piątek, 23 kwietnia – uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Po Mszy Adoracja. O godz. 1900 spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci przed Pierwszą Komunią Świętą.
  3. Piękne dzięki składamy za wszystkie ofiary i prace. Z racji III niedzieli miesiąca serdecznie dziękujemy za ofiary na inwestycje przekazane w kościele oraz na konto parafialne.